0312-65-95-65

Скорость

 

Підтримка

 

Документи

 

Приведи друга

Privedi druga 2

  

 

Заохочуйте своїх друзів стати абонентами «КРАМ» і протягом року щомісяця отримуйте бонуси  у розмірі 5% від їх платежів.

 

Взяти участь в акції просто:

1. Заохотьте свого друга, що не є абонентом «КРАМ», стати ним.
2. Попросіть його повідомити прізвище, ім’я та адресу  або ваш номер особового рахунку нашому менеджерові під час укладення договору.
3. Отримуйте бонус 5% на власний розрахунковий рахунок  від кожного фактичного платежу, що здійснить ваш друг, протягом року.
4. Розкажіть друзям, як вони теж можуть отримати знижку.

Кількість приведених друзів – необмежена. Сума бонусів не може бути отримана у грошовому еквіваленті і зберігатиметься на вашому особистому розрахунковому рахунку для оплати послуги інтернет.

Наприклад:

Залучивши 10 друзів –  отримай пів року безкоштовного користування Інтернетом;
Залучивши 20 друзів  – отримай рік безкоштовного користування Інтернетом.


  

Умови маркетингової Акції «Приведи Друга» для нових та існуючих абонентів послуги з доступу до мережі Інтернет від ТОВ «КРАМ»

1. ТЕРМІНИ  ТА ВИЗНАЧЕННЯ

 1.1. Провайдер – Організатор та Виконавець маркетингової акції «Приведи Друга» (надалі – Акція) є ТОВ«КРАМ», місцезнаходження: Україна, 88000, Ужгород, вул. Минайська, 16А, Код за ЄДРПОУ: 204552292.
 
1.2. Користувач - існуючий абонент підключений до послуги з доступу до мережі Інтернет. 
1.3. Потенційний новий абонент – будь яка повнолітня фізична особа, яка виявила бажання підключитися до послуги з доступу до мережі Інтернет за технологіями Ethernet, PON
, (надалі - Послуга) у населених пунктах та до приміщень яких є технічна можливість здійснення підключення Послуги.


    2. ЗМІСТ ТА УМОВИ АКЦІЇ:

2.1. Користувач існуючий, за рекомендацією якого Потенційний новий абонент добровільно укладе договір про надання телекомунікаційних послуг та здійснить підключення Послуги, буде отримувати знижку розміром 5% від суми платежів  Потенційного нового абонента протягом року (12 місяців) з дати підключення Потенційного нового абонента до мережі для отримання Послуги.
2.2. Кількість приведених Потенційних нових абонентів необмежена. Якщо сумарний розмір перевищує розмір щомісячної абонентної плати Користувача існуючого, то залишок суми переноситься на наступний розрахунковий період. Отримана сума знижок не може бути отримана у грошовому еквіваленті та залишається на особистому рахунку Користувача існуючого.
2.3. Знижки будуть зараховуватись на особистий рахунок Користувача існуючого від фактичних платежів Потенційного нового абонента. Якщо Потенційний новий абонент не здійснює оплати замовлених послуг, знижка Користувачу існуючому не надається.
2.4. Для того, щоб отримати знижку за цією Акцією, Потенційний новий абонент під час замовлення та укладення договору про надання телекомунікаційних послуг має назвати номер особистого рахунку або прізвище, ім’я та адресу Користувача існуючого
.3. МЕТА АКЦІЇ

Задоволення потреб та підвищення лояльності до нових та існуючих абонентів (фізичних осіб) в отриманні послуг доступу до мережі Інтернет та інших послуг.

4. ТЕРИТОРІЯ ДІЇ АКЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Умови Акції діють на території Ужгорода та за його межами де до приміщень Потенційних абонентів є технічна можливість здійснення підключення Послуги.

5. ТЕРМІН ДІЇ АКЦІЙНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

5.1. Акція триває безстроково
5.2.Провайдер  залишає за собою право змінювати строк дії Акції та/або змінювати ці умови на власний розсуд в односторонньому порядку, шляхом публікування нових умов Акції на сайті http://www.kram.ua


6. ТОВ «КРАМ» має інші права, передбачені законодавчими актами та нормативними документами у сфері телекомунікацій.